بهترین قالب های وردپرس

امروزه سایتهای زیادی به وجود آمده اند که قالب وردپرس ارائه میدهند، اما انتخاب یک قالب خوب از بین هزاران قالب وردپرس کار دشوار و مشکلی است قالب های زیادی وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند و هر کدام کارایی خاص به خودشان را دارند.

اگر میخواید یک قالب وردپرس انتخاب کنید نگران نباشید امروز ما در انگیزه وب ارس شما را با بهترین قالب های وردپرس ریسپانسیو آشنا خواهیم کرد و شما با ویژگی های بهترین قالب های وردپرس آشنا خواهید شد و یک قدم به موفقیت در دنیای وردپرس نزیدیک تر خواهید شد. اما چرا مسئله انتخاب قالب وردپرس اهمیت زیادی دارد؟

ظاهر یک سایت بدنه سایت را تشکیل میدهد و مهمترین چیز در سایت به شمار میرود اگر سایت شما دارای ظاهر خوب و کاربرپسند نباشد نمیتوانید نتیجه خوبی بدست آورید.

قالب یک سایت کابر یا بیننده سایت را تشویق به ماندن در آن سایت و همچنین تشویق به دیدن مطالب و پستهای سایت میکند. پس انتخاب قالب وردپرس یک مسئله مهم و حائز اهمیت است که باید برای آن ارزش و وقت گذاشته شود.

 

قالب وردپرس Avada

 

قالب وردپرس آوادا قالب چند منظوره همه کاره و کاملا ریسپانسیو است قالب وردپرس آوادا هر آنچه شما برای طراحی و دیزاین یک سایت نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهد، قالب وردپرسی آوادا برای سایت های شرکتی، خدماتی، نمونه کارها، فروشگاهی و… انتخاب بسیار مناسبی است و شما را برای داشتن یک سایت خوب همراهی و یاری میکند.

از ویژگی های قالب وردپرس آوادا میتوان به انواع مختلف هدر مانند هدر استاتیک، هدر سکوت طرح سایه ای، طراحی جعبه ای و عریض، بخش پاورقی و… همچنین قالب وردپرس آوادا دارای منوی کنترل تایپوگرافی شامل تغیرات منو، نوع فونت، اندزه فونت و تغیر و شخصی سازی صفحه پستها است.

این قالب همچنین سازگاری کامل با ووکامرس دارد و شما میتوانید با استفاده از قالب وردپرس آوادا به راحتی یک سایت فروشگاهی طراحی کنید. قالب وردپرس آوا به هیچ گونه دانش برنامه نویسی نیازی ندارد و شما میتوانید بدون هیچ گونه برنامه نویسی ظاهر سایت خود را طراحی کنید. همچنین قالب وردپرسی آوا دارای سئو بی نظیری است که شما را برای بدست آوردن نتیجه بهتر در گوگل همراهی میکند.

 

قالب وردپرس Betheme

 

اگر به دنبال قالبی میگردید که فضای کمی را در سرور اشغال کند و در عین حال بسیار کاربردی باشد ما به شما قالب وردپرس بی تم را معرفی میکنیم. قالب وردپرس بی تم دارای ویژگی هایی است که هر کسی را به طرف خود میکشاند، از مهمترین ویژگی های این قالب میتوان از ریسپانسیو بودن آن نام برد این قالب به صورت کاملا ریسپانسیو است.

و برای کسانی که به دنبال قالبی هستند که از هر لحاظ خوب باشد قالبی بسیار مناسب است. این قالب فضای کمی را در سرور اشغال میکند و این نکته باعث افزایش سرعت سایت شما میشود. 390 وب سایت از قبل با این قالب وردپرس ساخته شده است و شما میتوانید تنها با چند کلیک پست

دلخواه خود را ایجاد کنید، طراحی این قالب برای شما شخصی سازی هدر، فوتر و.. در سایت را برای شما فراهم میکند و همچنین میتوانید منو های سایت را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

 

 

ویژگی های اصلی قالب سایت بی تم

قالب چند منظوره

فضای کم

نصب 390 قالب از پیش ساخته شده

بهترین قالب های ریسپانسیو وردپرس
قالب وردپرس Be theme

تم وردپرس Jupiter

 

و به شما اجازه  ساخته شده استElementor باصفحه ساز Jupiter قالب وردپرس میدهد هر محتوا یا پستی را در هر لحظه به محتوای سایت خود اضافه و یا حتی آن را به روز کنید. تم مشتری دارای ادغام ووکامرس است.

و به شما به راحتی اجازه دسترسی به یک سایت فروشگاهی و یا ساخت یک فروشگاه را میدهد. قالب وردپرس مشتری از سئوی بالایی برخور دار است که این مسئله میتواند اهمیت زیادی در انتخاب قالب مشتری به عنوان قالب وردپرس باشد. شما میتوانید با استفاده از قالب مشتری به راحتی سئو سایت خود را ارزیابی کنید و از کلمات کلیدی و عبارات خاص بهره ببرید.

ویژگی های اصلی قالب وردپرس مشتری

چند منظوره

ادغام ووکامرس

بهینه سازی شده SEO

بهترین قالب های وردپرس
قالب وردپرس Jupiter

تم وردپرس Flatsome

 

قالبی چند منظوره با ادغام ووکامرس برای تجارت الکترونیک است.Flatsome قالب وردپرس همچنین دارای صفحه ساز هوشمند است و شما میتوانید به راحتی باFlatsome قالب وردپرس با استفاده از این قالب وردپرسی صفحه های سایت را شخصی سازی کنید و بهترین آن را انتخاب کنید.

همچنین صفحه ساز به شما امکان نمایش بهتر محصولات را میدهد و باعث نتیجه بهتر در تجارت الکترونیک میشود. در حال حاضر دارای 12 زبان مختلف است. این مسئله برای مشتریان خارجی شما  Flatsome قالب وردپرس امکان خرید بهتر را فراهم میکند و این مسئله باعث افزایش رونق تجارت شما میشود.

ویژگی اصلی قالب وردپرس Flatsome

قالب چند منظوره برای تجارت الکترونیک

صفحه ساز سفارشی برای محصولات

ترجمه شده به 12 زبان متلف

Origin: https://tr.istanbulbeylikduzuescort.com

نویسنده

webmotive

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *