آموزش وردپرس وردپرس

14 بهترین افزونه توصیف WordPress (مقایسه شده)

آیا به دنبال بهترین افزونه های توصیف برای وب سایت وردپرس خود هستید؟

توصیفات و بررسی ها یک روش عالی برای افزودن است اثبات اجتماعی به وب سایت خود و ایجاد اعتماد در میان کاربران خود کمک کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های توصیفی را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید.

بهترین افزونه های توصیفی برای وردپرس

چرا از افزونه توصیفی برای وردپرس استفاده می کنیم؟

استفاده از یک افزونه توصیف به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات مشتری ، مشتری ، بازبینی یا بازخورد را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. این امر به سایت شما اثبات اجتماعی می بخشد و به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی کسب کرده و فروش را افزایش دهید.

می توانید با کپی دستی آنها در پست ها یا صفحات خود ، توصیفات را اضافه کنید. با این حال ، یک پلاگین توصیفات به شما امکان می دهد آنها را به صورت جذاب در یک کشویی ، چرخ فلک ، شبکه و سایر طرح های زیبا نمایش دهید.

بسته به افزونه ای که انتخاب می کنید ، می توانید توصیفات را با عکس ، حاشیه کوتاه ، نام مرورگر ، عنوان ، کسب و کار یا رتبه بندی ستاره نشان دهید.

گفته شد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های توصیفی وردپرس بیاندازیم که می توانید امتحان کنید.

1. خوراک نظرات اجتماعی فیس بوک – بالن سر و صدا

خوراک نظرات اجتماعی فیس بوک - Smash Balloon

خوراک نظرات اجتماعی فیس بوک از Smash Balloon به شما امکان می دهد مرورهای صفحه فیس بوک خود را در سایت خود نمایش دهید. اگر از قبل نظرات خوبی در فیس بوک داشته باشید ، این یک گزینه خارق العاده است. این بدان معناست که شما مجبور نیستید متنی را کپی و جایگذاری کنید یا به دنبال توصیفات جدید باشید.

بررسی های فیس بوک اعتماد کاربران را افزایش می دهد زیرا از پروفایل های واقعی فیس بوک قابل جستجو هستند.

سفارشی Facebook Feed Pro خود محبوب ترین افزونه فید فیس بوک است که در آنجا وجود دارد و با هر زمینه وردپرس کار می کند. افزودن خوراک صفحه فیس بوک به وردپرس و افزایش تعامل در پروفایل های اجتماعی شما واقعاً آسان است.

با استفاده از افزونه نظرات ، می توانید با وارد کردن کد کوتاه در هر پست یا صفحه ، یا حتی در یک ابزارک نوار کناری یا پاورقی ، مرورهای فیس بوک را به عنوان گواهی نمایش دهید. همچنین می توانید آنها را در هر نقطه از صفحه های فرود خود یا صفحه های محصول جداگانه نمایش دهید.

توجه داشته باشید: شما باید خرید کنید پلاگین سفارشی Facebook Feed Pro توسط Smash Balloon به منظور استفاده از افزونه نظرات.

2. خوراک مرور سفارشی توییتر – بالن سر و صدا

Feed سفارشی بررسی توییتر - بالن سر و صدا

خوراک بررسی سفارشی توییتر از Smash Balloon یک گزینه عالی برای نمایش توصیفات توییتر در سایت شما است.

مانند بازبینی های فیس بوک ، توصیفاتی که از طریق توییت ها به اشتراک گذاشته می شوند راهی عالی برای نشان دادن بازخورد از افراد واقعی است.

آسان است که فید توییتر خود را محدود کنید تا فقط توصیفات را نشان دهد. می توانید این کار را با استفاده از هشتگ یا جستجوی پیشرفته انجام دهید تا فقط توصیفات مربوط به شما یا شرکت شما نمایش داده شود.

پلاگین Custom Twitter Feeds Pro دارای بسیاری از ویژگی های عالی دیگر نیز هست. به عنوان مثال ، شما می توانید یک لیست تنظیم شده از حساب های توییتر ایجاد کنید و سپس این را به عنوان یک فید در وب سایت خود نمایش دهید.

به علاوه ، حتی می توانید توییت ها را به طور خودکار تعدیل کنید تا توییت های حاوی کلمات مشخص مخفی شوند.

3. فرم های WP

وب سایت WPForms

فرم های WP بهترین افزونه فرم وردپرس در بازار است که بیش از 3 میلیون کاربر از آن استفاده می کنند. می تواند برای جمع آوری توصیفات مشتری نیز مورد استفاده قرار گیرد. این به شما کمک می کند تا تمام توصیفات خود را در یک مکان و یک قالب قرار دهید.

افزونه بسته فرم ویژه WPForms شامل یک الگوی فرم توصیفی است. با این کار می توانید سریع شروع کنید. می توانید فرم و هر فیلدی را که ممکن است نیاز داشته باشید اصلاح کنید.

با WPForms ، حتی می توانید گزینه بارگذاری پرونده را به فرم توصیف خود اضافه کنید. این امکان را به مشتریان می دهد تا پرونده هایی مانند عکس های خود با محصول شما یا حتی یک کلیپ ویدیویی کوتاه را بارگذاری کنند.

همچنین می توانید از WPForms برای انجام یک نظرسنجی با گزارش های زیبا استفاده کنید. می توانید از این برای نشان دادن اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده مشتریان از محصولات شما ، آنچه که بیشتر دوست دارند و میزان رضایت خود نشان دهید.

4. بررسی سایت

بررسیهای سایت

بررسیهای سایت به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا نظرات خود را با رتبه بندی 1 تا 5 ستاره ارائه دهند. با استفاده از این افزونه می توانید بهترین بررسی ها یا توصیفات خود را پین کنید تا ابتدا نمایش داده شوند.

همچنین می توانید موارد ارسالی بررسی جدید را تعدیل کنید ، قبل از اینکه در سایت شما فعال شوند ، آنها را تأیید کنید. این به شما کمک می کند در برابر بررسی های ناعادلانه بد محافظت کنید. متناوباً ، می توانید از کاربران بخواهید در سایت شما وارد شوند تا بتوانند یک بررسی را انجام دهند.

نظرات سایت به شما امکان می دهد به راحتی به مرورها پاسخ دهید ، خلاصه ای از این موارد را نمایش دهید و موارد دیگر. توسعه دهندگان از طریق انجمن پشتیبانی WordPress.org برای این افزونه پشتیبانی فعال دارند.

5. توصیفات آسان

توصیفات آسان

توصیفات آسان به شما اجازه می دهد تا از بخش مدیریت وردپرس خود گواهی نامه وارد کنید.

شما می توانید درجه بندی ستاره ، نقش شخص و محصول یا خدمتی را که وی استفاده کرده اند و همچنین خود گواهی را در آن بگنجانید. اگر آدرس ایمیل آنها را وارد کنید ، Easy Testimonials در صورت داشتن تصویر از Gravatar به طور خودکار از آن استفاده می کند.

نسخه حرفه ای Easy Testimonials همچنین به شما امکان می دهد فرم بازخورد مشتری را در وب سایت خود اضافه کنید.

Easy Testimonials شامل 5 بلوک برای ویرایشگر بلوک وردپرس (ویرایشگر Gutenberg) است. همچنین می توانید توصیفات را با استفاده از یک کد کوتاه ساده نمایش دهید.

برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن صفحه بررسی مشتری در وردپرس مراجعه کنید.

6. ویجت توصیفات

ویجت توصیفات

ویجت توصیفات پلاگین انعطاف پذیر دیگری برای توصیفات وردپرس است. با وجود نام ، به شما امکان می دهد توصیفات را در هر نقطه از وب سایت خود ، نه فقط در ابزارک ها ، اضافه کنید.

همراه با ویجت نوار کناری به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات را در ستون های کناری نمایش دهید. توصیفات در یک چرخ و فلک با جلوه های کشویی زیبا و محو به نمایش در می آیند.

7. توصیفات قوی

توصیفات قوی

توصیفات قوی یکی از قابل تنظیم ترین افزونه های توصیف وردپرس است. با چندین گزینه نمایشگر ارائه می شود. اینها شامل نوار لغزنده توصیف ، طرح شبکه ، طرح سنگ تراشی ، طرح تک ستون و موارد دیگر است.

این همچنین شامل فرمی است که به مشتریان شما امکان می دهد به راحتی مرورها و توصیفات خود را اضافه کنند. اگر در شبکه های اجتماعی نظر مشتری را دریافت کرده اید ، نسخه حرفه ای این افزونه همچنین می تواند نظرات Facebook ، Google My Business ، Yelp و موارد دیگر را جاسازی کند.

8. مبانی توصیف

مبانی توصیف

مبانی توصیف یک راه حل کامل برای مدیریت وب سایت وردپرس شماست. این شامل چندین سبک نمایش ، ویجت نوار کناری و فرم بازخورد برای جمع آوری توصیفات کاربر است.

اگر کاربری یک توصیف نامه ارسال کند ، این افزونه از Gravatar برای واکشی عکس خود استفاده می کند. با این حال ، می توانید به طور دستی عکس ها را مستقیماً از منطقه مدیر وردپرس خود بارگذاری کنید.

9. WP Testimonials با Rotator Widget

توصیفات WP با Rotator

توصیفات WP با ابزارک Rotator یک پلاگین ساده و در عین حال کاملاً قابل تنظیم است. به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات را اضافه کرده و آنها را به دسته ها و برچسب ها مرتب کنید.

پس از ایجاد توصیفات ، می توانید آنها را با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید. این کد کوتاه دارای چندین پارامتر است که به شما امکان می دهد ظاهر توصیفات را شخصی سازی کنید. این پلاگین همچنین شامل یک ابزارک با همان گزینه های کد کوتاه است.

10. BNE Testimonials

توصیفات BNE

توصیفات BNE گزینه دیگری برای استفاده آسان برای افزودن توصیفات به سایت وردپرس شماست. همراه با یک کد کوتاه و یک ابزارک نوار کناری برای نمایش آسان توصیفات.

این یک طرح کشویی و لیست ساده برای توصیفات دارد ، که سبک تم شما را برای نمایش به ارث می برد.

11. گواهی نامه

توصیف ساز

توصیف ساز یک افزونه ساده توصیفات وردپرس است. این گزینه های ساده و توانایی انتخاب رنگ های خود را دارد.

این دارای موارد جعبه قابل جمع شدن است و به شما اجازه می دهد تا قلم های مختلف ، اندازه قلم ، رنگ متن و عکس برجسته را انتخاب کنید. این پلاگین نوار لغزنده یا روتاتور ندارد ، بنابراین توصیفات به سبک شبکه یا لیست نمایش داده می شوند.

12. اسلایدر توصیف

اسلایدر توصیفی

اسلایدر توصیفی یک اسلایدر توصیفی وردپرس مدرن با تجربه کاربری بهتر ارائه می دهد. همراه با یک نوار لغزنده و همچنین گزینه ای برای طرح لیست ساده. برای جمع آوری توصیفات مشتری می توانید فرم تماس جلویی را نیز اضافه کنید.

با استفاده از ابزارک کد کوتاه یا نوار کناری می توانید توصیفات را در هر مکان اضافه کنید. نوار لغزنده گواهی لمسی / موبایل است و در تمام اندازه های صفحه نمایش به خوبی کار می کند.

ابزارهای اضافی برای اضافه کردن اثبات اجتماعی فراتر از توصیفات

توصیفات نشان می دهد که کاربران محصولات / خدمات شما را خوب می دانند. با این حال ، شما باید اثبات اجتماعی را با ابزارهای دیگر نیز به حداکثر برسانید.

در زیر چند ابزار وجود دارد که می توانید با استفاده از اثبات اجتماعی جلوه FOMO را ایجاد کنید.

13. TrustPulse

وب سایت TrustPulse

TrustPulse یک افزونه قدرتمند اثبات اجتماعی برای وردپرس است. به شما کمک می کند با نمایش اعلان های بی درنگ فعالیت در وب سایت خود ، تبدیل ها را تقویت کنید.

به عنوان مثال ، TrustPulse می تواند اعلان های مربوط به فروش ، بارگیری ، فرم های ارسال شده و موارد دیگر را نشان دهد. این یک روش قدرتمند برای استفاده از ترس از FOMO برای تشویق مشتریان بالقوه به خرید است.

اعلان های TrustPulse مزاحم نیستند ، اما هنوز هم بسیار کارآمد هستند. آنها می توانند تبدیل را تا 15٪ مستقیم از جعبه افزایش دهند. می توانید سبک ، رنگ ها ، متن ، تصویر و موارد دیگر را برای اعلان ها سفارشی کنید.

14. OptinMonster

OptinMonster یک پنجره توصیفی را نمایش می دهد

OptinMonster بهترین ابزار بهینه سازی تبدیل در بازار است. به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت را به راحتی به مشتریانی که هزینه پرداخت می کنند تبدیل کنید.

همراه با پنجره های بازشو زیبا ، منوهای کشویی ، تایمر شمارش معکوس ، هدرهای شناور و سایر ابزارها. از همه آنها می توان برای نمایش اثبات اجتماعی و توصیفات مشتری استفاده کرد.

این ویژگی های قدرتمند هدف گیری را دارد که به شما امکان می دهد پیام درست را در زمان مناسب نشان دهید. به عنوان مثال ، می توانید در هنگام ترک کاربران یک پنجره بازشو را نشان دهید.

با تمام خدمات برتر ایمیل مارکتینگ ، پلاگین های فرم وردپرس و WooCommerce کار می کند. این به شما کمک می کند تا تبدیلات خود را چندین برابر کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه گواهی را برای وب سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست کاملی از افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری و نکات اثبات شده برای افزایش بازدید وبلاگ ما را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 14 بهترین افزونه توصیف وردپرس (در مقایسه) اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

نویسنده

webmotive

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *