اهمیت سرعت سایت

یکی از مهم ترین عوامل در رشد سئو و همچنین ترافیک بالا امنیت و سرعت سایت می باشد. امنیت و سرعت دو معیار اصلی برای تعیین رتبه بندی و همچنین بهبود رتبه سایت است. سرعت سایت نشان میزان اهمیت شما به کاربران را نشان می دهد.
هر چقدر سرعت سایت بیش تر باشد میزان رضایت مندی کاربران از سایت شما بیش تر خواهد شد. امروزه گوگل به سرعت سایت اهمیت بسیار زیادی می دهد. چون به گفته گوگل: گوگل سعی می کند در کمترین زمان بهترین پاسخ را برای برطرف کردن نیاز های کاربرانش نشان دهد.
شانس شما وقتی که کاربری وارد سایت شما می شود 5 ثانیه است، اگر در این 5 ثانیه سایت شما به صورت کامل لود شود کاربر در سایت شما می ماند. اما اگر این ثانیه ها را از دست بدهید در واقع یک کاربر یا حتی یک مشتری را از دست داده اید.

اهمیت امنیت سایت

امنیت سایت از موضوعاتی است، که دارای اهمیت بسیار زیادی است، اگر تمامی عوامل سایت به درستی انجام شده باشد اما سایت شما امنیت نداشته باشد مانند سربازی است که اسلحه ندارد. امنیت سایت برای فروشگاه های اینترنتی بسیار لازم و ضروری است چون کاربرانی که قصد خرید از وب سایت شما را دارند باید از امنیت سایت شما اطمینان حاصل کنند تا خریدی را انجام دهند.
داشتن یک سایت امن یعنی داشتن یک تجربه موفق چون سایت هایی که امنیت آن ها پایین است نشان می دهد که این سایت اعتبار زیادی ندارد و همچنین قابل اعتماد نیست.
طراحی سایت و افزایش سرعت و امنیت
ما در انگیزه وب ارس مفتخر هستیم که کار امنیت و سرعت سایت شما را انجام دهیم. با سابقه چند ساله در زمینه طراحی سایت و امنیت می توانیم وب سایت شما را از هر گونه خطر و یا حمله ای محافظت کنیم. ما با بررسی کامل سایت شما می توانیم تقاط ضعف آن را برطرف کنیم. و سایت شما را از هر گونه حمله یا خطری محافظت کنیم.
افزایش سرعت سایت و میزان عملکرد آن از کارهایی است که تیم ما به صورت تخصصی انجام می دهد و تجربه چند ساله در این زمینه دارد. ما توانسته ایم رضایت 95 درصد از کاربران را جلب کنیم و همواره تلاش می کنیم تا این درصد را به 100 برسانیم.

تیم ما

انگیزه وب ارس سعی می کند بر اساس معیار و انتخاب های شما جلو برود و برای ما نظرات شما در اولویت کار قرار دارد و اهمیت ویژه ای برای آن ها قائل هستیم. ما امروز این افتخار را داریم که در این جایگاه قرار بگیریم که بتوانیم مشکلی حتی کوچک را از شما برطرف کنیم و قدمی کوچک در رسیدن به اهداف شما برداریم.

ویژگی تیم متخصص سرعت و امنیت

  1. 1. برنامه ریزی دقیق و هوشمند
  2. 2. بررسی تمام جزئیات سایت شما
  3. 3. پیدا کردن هر عواملی که باعث کاهش سرعت سایت یا امنیت شما می شود.
  4. 4. جمع آوری مشکلات سایت شما و عواملی که در امنیت نقش دارد.
  5. 5. رفع تمامی مشکلات وب سایت شما و افزایش امنیت و سرعت
  6. 6. پشتیبانی بسیار قدرتمند در هر زمان
  7. 7. افزایش سرعت سایت در ابزار GTmetrix و کسب امتیاز بالا