طراحی سایت اصولی و چشم نواز (UX)

طراحی سایت هنر است، هنری آمیخته از خلاقیت و افکار شما شما می توانید با طراحی وب سایت هنر خود را در مقابل میلیون ها کاربر به نمایش بگذارید. اون چیزی که به سایت جلوه می دهد و باعث شکوفایی خلاقیت شما می شود طراحی اصولی و چشم نواز سایت است. یا همون طراحی تجربه کاربری (UX). تجربه کاربری امروزه از مهم ترین عوامل افزایش رتبه سایت و همچنین بهبود رتبه در گوگل به شمار می رود و جزء فاکتور های مهم گوگل است. که نمی توان به راحتی از آن رد شد. تجربه کاربری زیبا می تواند باعث افزایش اعتبار وب سایت شما و همچنین اعتماد کاربران نسبت به سایت شما شود. تجربه نشان داده است، سایت هایی که دارای UX بهتر و طراحی زیبا تر هستند تعداد بانس ریت کمتری دارند. یعنی کاربران وقت زیادی را در سایت صرف می کنند. بانس ریت میزان خروجی کاربران از وب سایت شما است که هر چه قدر کمتر باشد یعنی سایت شما موفق تر بوده. برای درک بهتر اگر کاربران زمانی که وارد یک سایت می شوند در کمترین زمان از آن خارج شوند گوگل برای شما یک امتیاز منفی ثبت می کند و این به معنی افزایش بانس ریت هست. بانس ریت از عواملی است که می تواند بر رتبه سایت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و در بر خی موارد می تواند رتبه سایت شما را به صورت شگفت انگیزی بالا ببرد.

نقش UX در طراحی سایت

تجربه کاربری باعث می شود کاربران با محتوا و پست های سایت شما ارتباط بهتری برقرار کنند و از سایت شما لذت ببرند. این باعث می شود در صورت ایجاد مشکل دوباره سایت شما را برای رفع مشکل انتخاب کنند. طراحی تجربه کاربری مناسب و چشن نواز کار آسانی نیست چون رقابت در آن بسیار سخت شده است و نمی توان چند روزه به اوج خلاقیت در طراحی رسید.
طراحی تجربه کاربری نه تنها می تواند بر عوامل داخلی سایت تاثیر بگذارد بلکه می تواند عوامل خارجی را هم تحت تاثیر قرار دهد. برای اینکه بیش تر با مفهوم تجربه کاربری آشنا شویم به این مثال توجه کنید.
تصور کنید وارد سایتی می شوید که در آن محتوا کاملا بهم ریخته، قالب سایت بسیار بد است، طراحی سایت به درستی انجام نشده حتی نمی توانید یک مقاله یا پست خوب را پیدا کنید آیا در این سایت می مانید یا در کمترین زمان آن را ترک می کنید؟
قطعا پاسخ می دهید که این سایت را ترک می کنید. چون هیچ چیزی در این سایت وجود ندارد که بتواند در چشمان شما جلوه ایجاد کند و شما را به سمت پست های سایت بکشاند. و همچنین هیچ ارتباطی بین شما و این سایت ایجاد نمی شود.
اگر طراحی تجربه کابری شما به درستی انجام نشده باشد، شما کاربران و بازدیدکننده گان زیادی را از دست خواهید داد و این باعث کاهش محوببیت و کاهش رتبه سایت شما می شود.

معرفی تیم انگیزه وب ارس

تیم ما با سال ها سابقه و کار با شرکت های بزرگ امروز این افتخار را دارد که در طراحی سایت و UX همراه شما باشد. ما سعی می کنیم مطابق با سلیقه شما باشیم و در طراحی سایت نظرات شما را در اولویت کار قرار می دهیم. ما منظم هستیم و مسئولیتی که به ما واگذار می شود در مدت زمان مشخصی تحویل می دهیم.

 

برنامه ریزی حرف اول را در تیم ما می زند. برنامه ریزی دقیق و منظم باعث می شود سایت شما در زمان کمتری به جایگاه مناسبی در گوگل دست پیدا کند.
برنامه ریزی یکی از مهم ترین نکات و عوامل در ماندگاری و موفقیت سایت است و سایتی که طراحی آن وقت نزاشته شود مانند دانه ای که به آن آب نمی رسد که رشد کند.

ما مطابق با سلیقه شما جلو می رویم. و سعی می کنیم از ایده های شما برای طراحی بهتر و چشم نواز تر استفاده کنیم به انتقاد ها و نظرات شما گوش کنیم و به ان ها بهترین پاسخ را بدهیم.

یکی از مهم ترین ویژگی های تیم ما طراحی اصولی سایت همراه با رعایت نکات کدنویسی است. ما برای طراحی سایت از کدنویسی به روز دنیا استفاده می کنیم. و با دانش کد نویسی خود ان را گسترش می دهیم.

مهارت بالا در طراحی سایت باعث می شود. اعتبار سایت شما افزایش پیدا کند. مهارت کلید موفقیت در طراحی است و طراحی سایت بدون مهارت و تجربه امکان پذیر نیست.

ما در انگیزه وب ارس سعی می کنیم از به روز ترین تکنولوژی ها برای طراحی سایت استفاده کنیم و امنیت و سرعت سایت شما را تا حد زیادی بالا ببریم.

یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت امنیت و سرعت سایت می باشد. سرعت سایت یکی از مهم ترین عوامل در تعیین رتبه سایت است که گوگل اهمیت بسیار زیادی برای آن قائل است. سایت بدون امنیت مانند سرباز بدون اسلحه است.

خلاقیت در تیم ما باعث می شود طراحی سایت را به اوج برسانیم. ما برای داشتن بهترین تجربه شما سعی می کنیم همیشه خلاق باشیم و خلاقیت را به اوج برسانیم.