سئو، قلب تپنده سایت شما است، و بدون آن سایت شما وجود نخواهد داشت. سئو هر چند به ظاهر چند کلمه است اما در درون خود مفاهیم بسیار زیادی را پنهان می کند. سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از عواملی است که می تواند تاثیر مستقیمی به روی موفقیت و عدم موفقیت سایت شما بگذارد.
سئو مسیری ناهموار است که برای عبور از آن باید ابتدا مسیر ناهموار را عبور کنید تا به مسیر هموار برسید. امروزه سئو به یک رقابت در دنیای وب تبدیل شده است رقابتی سخت که هر کسی باید در آن شرکت کند و رقیبان خود را شکست دهد تا بتواند جایگاه مناسبی را در گوگل پیدا کند.
دانش سئو به شما کمک می کند علاوه بر طراحی مناسب و اصولی سایت محبوبیت سایت خود را در گوگل افزایش دهید و از بک لینک های بک کیفیتی از سایت های دیگر دریافت کنید این امر به مرور زمان باعث افزایش میزان اعتبار سایت شما در بین سایت های دیگر می شود.
سئو از پیچیده ترین مباحث در دنیای امروز وب است، و یادگیری آن به زمان بسیار زیادی نیاز دارد. تجربه در سئو می تواند باعث بهتر دیده شدن سایت شود اما برای بدست آوردن تجربه زمان زیادی لازم است.
یکی دیگر از موضوعاتی که در طراحی سایت بسیار مهم است، رعایت اصول کدنویسی و برنامه نویسی است که باعث تعامل و ارتباط بهتر بین گوگل و سایت و همچنین کاربران می شود.
برنامه نویسی تحت وب از پیچیده ترین کار ها برای طراحی سایت است. اما می تواند کمک زیادی به بهتر شدن سایت شما کند. مهم ترین زبان برنامه نویسی تحت وب زبان PHP است که امروزه به پادشاه زبان های برنامه نویسی وب تبدیل شده است. اما یادگیری آن زمان بسیار زیادی را می خواهد.

رعایت اصول کدنویسی و سئو

ما در انگیزه وب ارس با استفاده از تیم مجرب و دقیق خود می توانیم کدنویسی و برنامه نویسی سایت شما را بالا ترین کیفیت انجام دهیم. ما افتخار همکاری با شرکت های بزرگی را داشته ایم و همیشه برای جلب رضایت شما عزیزان تلاش می کنیم. ما تمامی مهارت هایی که برای طراحی یک سایت نیاز است را داریم و می توانیم در طراحی سایت و کدنویسی همراه شما باشیم.
ما همیشه در حال ارتقاء دانش تیم خود هستیم و تلاش می کنیم همواره دانش خود را به روز نگه داریم.

مهارت های ما در طراحی سایت و کدنویسی

PHP 94%
HTML 94%
SEO 94%
CSS 94%

همانطور که می دانید CSS از مهمترین تکنولوژی ها برای طراحی و کدنویسی سایت است. که زیبایی و جلوه سایت شما را چند برابر می کند. ما با استفاده از تکنولوژی CSS مشکلات مربوط به ظاهر سایت شما را برطرف می کنیم و به سایت شما جلوه جدیدی می دهیم.
PHP از زبان هایی است که محبوبیت بسیار زیادی بین برنامه نویسان دارد و در طراحی سایت همواره از آن استفاده می شود. ما با استفاده از PHP سایت های جذاب و کاربردی را طراحی می کنیم. تیم متخصص ما در زمینه PHP توانسته دانش زیادی را کسب کند و امروز افتخار این را داشته باشد که در طراحی و کدنویسی سایت همراه شما عزیزان باشد.
HTML تکنولوژی است، که در طراحی سایت از آن استفاده می شود. ردپای HTML را می توانید در خط اول سورس سایت خود مشاهده کنید جایی که کدنویسی سایت شما با HTML شروع می شود و با زبان های دیگر ترکیب می شود. و در نهایت مانند یک زنجیره به هم پیوند می خورد و یک سایت قدرتمند را تشکیل می دهد.
ما با تجربه های فراوانی که از سئو بدست آوردیم می توانیم سایت شما را به سایت معیار های گوگل نزدیک کنیم و همچنین ترافیک سایت شما را افزایش دهیم. ما سئو وب سایت شما را به بالاترین حد ممکن می رسانیم و در بهبود سئو به شما کمک می کنیم. شما می توانید با استفاده از پشتیبان ما هر سوالی را درباره طراحی سایت دارید از ما بپرسید و در کمترین زمان پاسخ سوال خود را دریافت کنید.