از زمان عرضه The Hub 2.0 در ماه مارس ، ما سخت تلاش کرده ایم تا تجربه را بهبود بخشیم و فکر می کنیم شما عاشق ظاهر و عملکرد جدیدی هستید که امروز برای شما منتشر می کنیم.

به طور خلاصه ، ما طراحی و عملکرد برگه های Security ، Performance ، SEO و Overview شما را تازه کرده ایم تا به شما و کاربرانتان تجربه بسیار ظریف و پیشرفته تری ارائه دهیم.

بنابراین ، بگذارید به سرعت نگاه و ویژگی های جدید شما را بررسی کنم و از شما بخواهم نظرات شما را بدهم …

یا بهتر از این ، می توانید سریع وارد شوید و برگه های جدید Hub را برای خود تجربه کنید (نحوه پیشرفت را به ما اطلاع دهید!)

مروری بهتر

مروری قدیمی ما اطلاعات زیادی به شما می داد … اما مورد جدید ما اطلاعات بیشتری به شما می دهد!

برگه های قدیمی و جدید نمای کلی

به عنوان مثال ، پانل عملکرد اکنون اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد سایت شما (همچنین به شما امکان می دهد بین تلفن همراه و دسک تاپ جابجا شوید و اسکن را اجرا کنید) به شما می گوید و Uptime اکنون – بسیار خوب – در آنجا وجود دارد.

شما می توانید علاوه بر بررسی امنیت و تجزیه و تحلیل خود ، نه تنها به به روزرسانی بلکه به طور خاص کدام یک ، و همچنین نحوه پیکربندی خودکار نیز مشاهده کنید.

همچنین ، اگر از میزبانی ما استفاده می کنید می توانید یک عکس فوری از معیارهای اصلی خود دریافت کنید و اگر از میزبانی ما استفاده نمی کنید (اگرچه واقعاً باید به آن فرصت دهید) ، به راحتی پنهان می شود.

و ما هنوز با این بخش تمام نشده ایم …

ما برنامه هایی برای تجزیه و تحلیل حتی در دسترس تر و اطلاعات با ارزش تر “یک نگاه” و همچنین سفارشی سازی بیشتر داریم.

بنابراین ، اگر فکر می کنید چیزی در اینجا گم شده ایم ، یا می خواهید موردی بهتر بهبود یابد ، از طریق نظرات به ما اطلاع دهید!

Supercharging Security

این برگه ای بود که ما با آن شروع کردیم و امیدواریم که این امر امنیت و حفظ امنیت سایت شما را برای شما و کاربران راحت تر کند.

برگه های امنیتی قدیمی و جدید

همانطور که در مثال من مشاهده می کنید ، سایت تا حد زیادی ایمن شده است و با خوشحالی توسط Defender و ابزارهای داخلی ما کنترل می شود.

علاوه بر هرگونه اصلاح امنیتی که لازم است انجام دهید ، اگر از میزبانی ما استفاده نمی کنید (و باید به WAF موجود ما اجازه دهید ، واقعاً بسیار خوب است) شما از قوانین و نتایج Firewall مدیریت شده با پلاگین نتیجه خواهید گرفت مدافع

ما همچنین به شما در مورد نسخه PHP و WP و همچنین اینکه آیا اعلان های ایمیل شما برای اسکن بدافزار روشن است یا خیر ، به شما اطلاع می دهیم (من واقعاً باید اطلاعات خود را روشن کنم!)

اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت Blocklist و ثبت حسابرسی شما نیز وجود دارد ، بدون ذکر احراز هویت دو عاملی ، ابزار پیشرفته و گزارش های برنامه ریزی شده.

نه فقط عملکرد زیبا

در اینجا باید تقصیر را بپذیرم ، ما آنقدر روی چگونگی رول تجربه پلاگین برای Smush و Hummingbird متمرکز شده ایم که تا حدودی از این قسمت غافل شده است.

بد من امیدوارم این جبران شود.

برگه های قدیمی در مقابل عملکردهای جدید

همانند سایر برگه ها ، طراحی جدید به ما امکان داده است که در یک دسته اطلاعات مفیدتر قرار بگیریم ، خصوصاً (و خوشبختانه) که مستقیماً به نحوه کار سایت شما در زمان واقعی مربوط می شود – منطقه زمان پاسخ (نمودار میانگین زمان پاسخ را ببینید) خط نیز به نسبت مدت زمانی که انتخاب کرده اید نیز به زودی بهبود می یابد).

علاوه بر این ، اکنون می توانید از نحوه کار فشرده سازی تصویر خود و همچنین کمی پایین صفحه ، میزان بهای خود را با بهینه سازی دارایی ما مشاهده کنید.

ما واقعاً در این برگه جدید به شهر رفته ایم و قصد داریم با افزایش مجموعه فشرده سازی ، آن را حتی بیشتر جلو ببریم ، بنابراین مطمئناً می توانید انتظار پیشرفت های بیشتری را داشته باشید ، که می توانید در مورد نظرات با ما در مورد آنها بحث کنید.

جدی گرفتن درباره سئو

یافتن مقایسه ای بهتر از نحوه کار طراحی جدید و ساختار صفحه نسبت به زبانه SEO دشوار است.

زبانه های قدیمی و جدید SEO

لیست بزرگ شما در مورد مواردی که می توانید در آن چک کنید وجود دارد (و اعتراف می کنم ، من اخیراً در مورد تمیز کردن سایت تیم فوتبال محلی خود مهارت خاصی نداشته ام … لغو شدن فصل ما به دلیل COVID به آن کمکی نکرده است) و در عوض می توانید یک خلاصه ای مفید از اینکه در چه مواردی باید کار کنید که شما را به مکان صحیح SmartCrawl برساند.

در کنار آن ، ما برخی از تجزیه و تحلیل محتوای زنده را معرفی کرده ایم (همچنین بهترین ساعت من نیست ، اما خوب است بدانید که وقتی فصل 2021 – شاید – شروع شود) می توانم آن را بهبود بخشم) در کنار بسیاری دیگر از ابزارهای بسیار مفید SEO از جمله MozRank ، پیوند خودکار ، طرحواره و OpenGraph برای رسانه های اجتماعی شما.

بنابراین ، لطفاً اکنون احساس راحتی کنید و آن را بچرخانید ، و حدس زده اید ، نظر خود را در مورد نظرات به ما اطلاع دهید 🙂

ما تا حدودی اینجا انجام شده ایم

همانطور که ممکن است ذکر کرده باشم (یک یا دو بار) ، این یک کار در حال انجام است و واقعاً این مرحله بعدی است – جایی که ما نظرات شما را می گیریم و همچنین نحوه استفاده از برگه ها در طبیعت را می بینیم – حتی از همه مهمتر خواهد بود کاری که ما در پشت صحنه منتهی به این کار انجام داده ایم.

با این حال ، شما می توانید از نظر زیبایی و طراحی کلی انتظار داشته باشید که ثبات رو به جلو باشد ، بنابراین نیازی نیست و نیازی به معرفی مجدد دوباره هیچ یک از کاربران یا مشتری های خود به محیط ندارید.

در واقع ، هدف ما این است که تجربه آنها یکپارچه و قابل توضیح باشد ، و اینکه همه پیشرفت های آینده به جای پیشرفت در تصور مجدد تا حدودی بنیادی که در اینجا می بینید ، به عنوان پیشرفتهایی برای کل سیستم عامل به نظر می رسند.

بنابراین… ما بسیار امیدواریم که از ظاهر و قابلیت های جدید لذت ببرید (فراموش نکنید که به زبانه های جدید Hub برای خود چرخش دهید!) ، امیدواریم که هیچ مشکلی برای شما ایجاد نکرده باشد و منتظر باشید بازخورد و پیشنهادات شما در مورد چگونگی دوست داشتن The Hub برای بیشتر شدن.